- ASUS
- Ново

Цена
€1650 00 / 3227 12 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Серия | Zenbook |
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 7 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 445 2.00 GHz, 8 MB cache |
| Памет, GB | 32GB onboard |
| Памет, слотове | - |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | - |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Built-in speaker, Smart Amp Technology, Built-in array microphone |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 USB 4.0 Gen 3 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | FHD camera with IR function to support Windows Hello, with privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, No adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.0 x 1.5 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Серия | ZenBook |
| Дисплей, inch | 14 |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 445 2.00 GHz, 8 MB cache |
| Сензорен дисплей | Не |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 7 |
| Памет, GB | 32 |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Оптично устройство | Не |
| 4G/LTE | Не |
| Bluetooth | Да |
| Софтуер | Windows 11 |
| M.2 слот | Да |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | Да |
| Display порт | Не |
| Сериен (RS-232) порт | Не |
| VGA конектор | Не |
| Докинг конектор | Не |
| Четец за карти | Не |
| Четец на пръстов отпечатък | Не |
| Web камера, MP | Да |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | Да |
| Батерия, cell | 4 |
| IPS матрица | Не |
| Цвят | Black |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Подкатегория | UX series |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Тегло | 1.20кг |
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406GA: AI мощност и изключителна преносимост
Открийте бъдещето на мобилните компютри с ASUS Zenbook 14 OLED UM3406GA. Този ултра-преносим лаптоп съчетава зашеметяващ OLED дисплей с революционния процесор AMD Ryzen AI 7, предлагайки изключителна производителност и интелигентни функции за професионалисти и творци в движение.
Ключови Предимства
- Производителност от следващо поколение с AI — Използвайте мощта на процесора AMD Ryzen AI 7 445 с вграден NPU, който ускорява задачите, базирани на изкуствен интелект, и осигурява безпроблемен мултитаскинг за повишена продуктивност и креативност.
- Спиращи дъха визуални ефекти — Потопете се в живи цветове и невероятни детайли на 14-инчовия WUXGA OLED дисплей, предлагащ резолюция 1920x1200 и съотношение на страните 16:10, идеално за работа и забавление.
- Мултитаскинг без усилие — С 32GB високоскоростна LPDDR5X RAM памет, превключвайте между взискателни приложения с лекота, осигурявайки гладко и бързо потребителско изживяване дори при тежко натоварване.
- Изключително бързо съхранение — 1TB PCIe Gen4 SSD осигурява достатъчно място за всички ваши файлове и приложения, съчетано с мълниеносно стартиране и достъп до данни за максимална ефективност.
- Премиум дизайн и преносимост — Изработен в елегантен цвят Jade Black, този Zenbook е изключително тънък и лек, което го прави идеалния спътник за пътуване и работа от всяко място.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 7 445 Processor (2.0GHz, до 4.6GHz, 6 ядра, 12 нишки, 14MB Cache) |
| Невронен процесор | AMD XDNA™ NPU до 50TOPS |
| Дисплей | 14.0-инчов WUXGA (1920 x 1200) OLED, 16:10 съотношение, 60Hz честота |
| Графика | AMD Radeon™ Graphics |
| Памет | 32GB LPDDR5X (на дънната платка) |
| Съхранение | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Jade Black |
| Безжична свързаност | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Triple band) 2*2, Bluetooth® 5.3 |
| Портове | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1x USB4 (поддържа дисплей/захранване), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm комбиниран аудио жак |
| Тегло | Прибл. 1.2 кг |
| Размери (Ш x Д x В) | 312.4 x 220.1 x 14.9 мм |
Какво има в кутията
- Лаптоп ASUS Zenbook 14 OLED UM3406GA
- Калъф
- USB-C захранващ адаптер
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














